Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
DARMOWA DOSTAWA DO PACZKOMATU OD 99 ZŁ Timer
-
Strefa klienta
-
Koszyk ( 0 )
-
Vianek Nawilżający żel do higieny intymnej 300 ml


Symbol:
Wpisz swój e-mail |
Wysyłka w ciągu | 24 godziny | ||||||||||||||||||
Cena przesyłki |
10
|
Kod kreskowy | |
EAN |
- Opis
- Sposób użycia
- Skład
- Zadaj pytanie
Vianek Nawilżający żel do higieny intymnej 300 ml
Delikatny, łagodnie myjący żel, który posiada nawilżające i kojące właściwości. Zawiera ekstrakt z liści mniszka lekarskiego i olej z kiełków pszenicy, działające osłonowo i regenerująco w przypadku podrażnień. Dzięki odpowiednio niskiemu pH pozwala utrzymać fizjologiczną równowagę flory bakteryjnej. Zapewnia uczucie czystości, świeżości i komfortu przez długi czas.
Dozę żelu nanieś na zwilżoną skórę, umyj i dokładnie spłucz wodą.
Składniki / INCI:
Aqua, Lauryl Glucoside, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lactate, Lactic Acid, Taraxacum Officinale Leaf Extract, Panthenol, Coco-Glucoside, Triticum Vulgare Germ Oil, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Parfum.
- Polecamy
55.00