Mydło glicerynowe Zając kremowy 110 g – Stara Myd;arnia

Bunny Creamy to idealne mydło dla osób, które szukają komfortu, jakości i przyjemności w codziennym dbaniu o skórę.

Cena: 21.00

szt.

Dostępność i dostawa

Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
11
  • Odbiór osobisty - płatmość przy odbiorze 0
  • Odbiór osobisty 0
  • DPD - dostawa do punktów Pickup 11
  • Orlen Paczka Punkt-Punkt 11
  • DPD Pickup Pobranie - dostawa do punktow Pickup 15
  • Paczkomaty InPost 16
  • Kurier InPost pobranie 18
  • Paczkomat InPost Pobranie 20
  • Kurier DPD 20
  • Kurier DPD pobranie 24

Bunny Creamy to delikatne, ręcznie tworzone mydło glicerynowe w kształcie uroczego zajączka, które zostało opracowane z myślą o codziennej pielęgnacji skóry. Dzięki bazie z roślinnej gliceryny pomaga zachować optymalny poziom nawilżenia, pozostawiając skórę miękką, gładką i przyjemną w dotyku.

Naturalna gliceryna działa jak humektant – przyciąga wilgoć i pomaga zatrzymać ją w naskórku, dzięki czemu skóra jest lepiej chroniona przed przesuszeniem. Każda kostka Bunny Creamy powstaje w procesie ręcznej produkcji, co sprawia, że jest wyjątkowa i przygotowana z dbałością o jakość.

Każdy rodzaj skóry.

UWAGA! Mydła są robione ręcznie i mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu.

Parametry:

Namydlić zwilżone dłonie. Dokładnie spłukać ciepłą wodą.

Składniki/Ingredients INCI:

Glycerin, Aqua, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Laureth Sulfate, Parfum, Sodium Chloride, Sodium Lauryl Sulfate, Citric Acid, Sodium Citrate, Tetrasodium Iminodisuccinate, Tetrasodium Etidronate, CI 77891, CI 47005, CI 42051, CI 16035, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal.

Składdniki aktywne:

Gliceryna — silnie nawilża, przyciągając wodę do naskórka. Wzmacnia barierę ochronną skóry.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Unikaj kontaktu z oczami. Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego.

W przypadku podrażnienia skóry lub reakcji alergicznej przerwać stosowanie.

Dane producenta

SM Natural Cosmetics Sp. z o.o.
Barwiinkowa 27
88-005 Białe Błota
Poland

info@staramydlarnia.pl

Osoba odpowiedzialna

SM Natural Cosmetics Sp. z o.o.
Barwiinkowa 27
88-005 Białe Błota
Poland

info@staramydlarnia.pl

Zadaj pytanie