• Zielko - Płyn do kabin prysznicowych Winogrono 500 ml

13.99
2.8/100 ml
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11
Odbiór osobisty - płatmość przy odbiorze 0
Odbiór osobisty 0
DPD - dostawa do punktów Pickup 11
Orlen Paczka 11
DPD Pickup Pobranie - dostawa do punktow Pickup 15
Paczkomaty InPost 16
Kurier 16
Kurier pobranie 18
Paczkomat InPost Pobranie 20

Płyn do czyszczenia kabin prysznicowych ZIELKO przemieni Twoją łazienkę w oazę czystości i świeżości. Z jego pomocą skutecznie pozbędziesz się kamienia i osadów z mydła, ciesząc się błyszczącymi powierzchniami bez zacieków i smug. Specjalnie opracowana formuła zapobiega ponownemu osadzaniu się kurzu, zapewniając długotrwały efekt i ułatwiając utrzymanie porządku. Bezpieczny i wydajny skład, zawierający <5-<15% amfoteryczne związki powierzchniowo-czynne oraz urzekający winogronowy zapach sprawią, że sprzątanie stanie się nie tylko niezwykle proste, ale również przyjemne. 

Uwaga: 

Działa drażniąco na oczy. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. 

W przypadku dostania się do oczu:

Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Ekologiczny płyn do kabin prysznicowych nie tylko dba o czystość Twojej łazienki, ale także o środowisko. Zapomnij o mocno drażniących detergentach! Płyn do kabin prysznicowych ZIELKO to aż 99% składników pochodzenia naturalnego! Posiada także naturalny, winogronowy zapach, który wypełnia całą łazienkę delikatnym, świeżym aromatem.

Zapewnij czystość w swojej łazience dzięki naszemu ekologicznemu płynowi do czyszczenia kabin prysznicowych. Płyn niezwykle szybko i skutecznie usuwa kamień oraz osady z mydła, sprawiając, że kabina prysznicowa staje się przejrzysta jak nigdy dotąd.

Płyn do kabin prysznicowych to czystość bez kompromisów! Nie tylko doskonale radzi sobie z uporczywymi osadami i kamieniem, ale także nie pozostawia smug i zacieków na czyszczonych powierzchniach. Jest niezwykle wydajny i skuteczny.

Chcesz, żeby Twoja kabina prysznicowa pozostała czysta na dłużej? Ekologiczny płyn nie tylko oczyszcza, ale również zapobiega osadzaniu się kurzu na szklanych powierzchniach. To inwestycja w długotrwałą, nieskazitelną czystość w łazience. 

Składniki/Ingredients:

5 - < 15% amfoteryczne związki powierzchniowo-czynne, kompozycja zapachowa.

Karta produktu:

PDF Document

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie